Select Page

Pivo Portáš

Pivo Portáš

Etiketu na pivo jsem volila na motiv hraničního kamene, kterývídáme při túrách kolem hranic. Jelikož název piva pochází z dob, kdy hranice strážili Portáši, čerpala jsem motiv z tohoto prostředí.

Etiketa má barevně a tvarově připomínat hraniční kámen zasazený v zemi. Každý druh piva je barevně odlišen. Na etiketě je vypsán název pivovaru, čílesné označení piva a slogan. Logo pivovaru je umístěno nad etiketu. Láhev je netradičně v černé barvě. Vršek od láhve má stejnou barvu jako etiketa a je doplněn o kříž, který bývá na vršcích hraničních kamenů. Vytvořila jsem set etiket pro vybrané druhy piva. Každý druh má svou vlastní barvu. Čím silnější pivo, tím tmavší odstín barvy (žlutá-oranžová-červená-rudá). Pro speciální druhy piva (IPA a Weiss bier) jsem použila odlišnou zelenou a hnědou barvu.

Dále jsem k etiketám vytvořila i krabici, ve které jsou piva přepravována. Do krabice se vejdou čtyři lahve. Díky tomu jsem docílila čtvercového obalu, který tvarem odpovídá hraničním kamenům. Krabice je doplněna o logo pivovaru a název druhu piva.

Jako reklamní produkt jsem navrhla jednoduché, oboustrané podtácky pod sklenice se stejým motivem jako má etiketa.

Dílo   etikety pro pivo, krabice, podtácky

Zadání   vytvořit etikety na piva

Tvořeno  Illustrator, Photoshop

Rok  2017

 

PODOBNÁ TVORBA   potisky

Jsme ze stejné planety

Potisk na trička

Oxalis hrníček

Potisk na hrníček

J&T banka

Design platebních karet

Antalis

Potisk na tapetu

Postav si své bludiště

Dětská logická hra

O mě

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

KONTAKT

facebook.com/hanka.zurkova.9

zurkova34@seznam.cz

Designed by Dormi

2021