Select Page

Festival Strážnice 2016

Festival Strážnice 2016

Vytvořila jsem plakát k propagaci 71. ročníku festivalu Strážnice a bulletin s programem a základními informacemi o festivalu.

Jelikož se jedná o folklórní taneční akci, tak jsem při vytváření plakátu vycházela z tradičních slováckých vzorů a ornamentů. Vzory jsem prvně barevnou tuší namalovala na papír, po té jsem ho přeskenovala do počítače, a tam jsem jednotlivé vzory skládalá do výsledné podoby. Ze vzorů jsem vytvořila tanečníka, který vyhazuje do vzduchu tanečnici a kolem nich jsou rozházeny další ornamenty, které umocnují dynamiku pohybu. V dolní polovině plakátu jsou vypsané základní informace o festivalu, jako je datum, ročník a název. V názvu se opakuje folklórní ornament.

Bulletin je ve velikosti A4 a po složení se zmenší na pohodlnější velikost A5. Na jedné straně je vypsaný celý třídenní program festivalu. Z druhé strany se po zavření bulletinu opakuje obraz tanečníků, tentokrát vedle sebe. A mapa konání s dalšími informacemi pro návštěvníky.

Dílo   plakát, bulletin

Zadání   propagace folklórního festivalu

Tvořeno  ruční malování, Photoshop

Rok  2015

 

PODOBNÁ TVORBA   plakáty

Yayoi Kusama

Propagace výstavy

Kvetoucí abeceda

Autorská abeceda

O mě

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

KONTAKT

facebook.com/hanka.zurkova.9

zurkova34@seznam.cz

Designed by Dormi

2021