Select Page

Antalis kalendář 2019

Antalis kalendář 2019

Kalendár je složen z 10 stránek. Je tedy pouze maketou. Tvoří ho dvě bílé stránky (začátek a konec) a osm barevných stran. Barevné strany na sobě nesou jednotlivé měsíce. Ke každému měsíci jsem se snažila přiřadit barvu papíru, které nám byly přiděleny, tak aby daný měsíc co nejlépe symbolizovala.

Na každé straně je jméno měsíce a čitelně vypsané dny v týdnu spolu s číselným údajem. Textovou část doplňuje plocha pro poznámky. Font jsem volila bezpatkový.

Strany v kalendáři jsou perforované laserem. Tvar výřezu je jednoduchý a abstraktní. Vytvořila jsem čtyři tvary, které se v kalendáři dvakrát opakují. Ušetří se tak při výrobě výsekových nožů (v celoročním kalendáři by se použilo nožů šest). Každý tvar je doplněn o jednoduchý vzor. Díky snadnému zastrkání stran jsou ve spodní části kalendáře vidět jednotlivé barevné papíry všech zbývajících měsíců. Vyčuhující výřezy tak dělají originální 3D efekt.

Dílo   kalendář z vybraných papírů

Zadání   Antalis

Tvořeno  ruční tvorba, Illustrator, laser

Rok  2018

 

PODOBNÁ TVORBA   tiskoviny

Festival Strážnice

Propagace festivalu

Pohlaď si mě

Autorská haptická knížka

Yayoi Kusama

Propagace výstavy

Mýtická království

Bakalářská práce

O mě

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

KONTAKT

facebook.com/hanka.zurkova.9

zurkova34@seznam.cz

Designed by Dormi

2021