Select Page

Mladý obal 2018

Mladý obal 2018

Pro soutěž Mladý obal jsem vytvořila krabičku na kávové kapsle. Jedná se o soubor tří krabiček a podstavce. Obal má jednotný design, aby bylo viditelné, že se jedná o stejnou značku kapslí. Pro odlišení druhu kávy jsem použila jinou barevnost. Designu vévodí piktogram kávových zrnek, který pokrývá většinu krabičky. Strany krabičky mají na sobě text, který vysvětluje obsah. Ze spodní strany je návod, jak krabičku otevřít. Když jsou nasazené na podstavci, potisk krabiček na sebe plynule navazuje. Samotné kapsle mají design, který vychází z designu krabičky. Na kapsli je viditelně napsán druh kávy.

Krabička je perforovaná na několika místech. Díky této perforaci se krabička přetvoří do stojánku na kapsle. Po odtržení a ohnutí vyznačených částí se může do vytvořených mezer vložit kapsle. Jedna po každé straně, tedy tři. Celkově se do krabičky vleze šest kapslí. Perforace z horní a spodní strany je pro podstavec. Ta může i nemusí být vyloupnuta.

Jako celkové doladění obalů jsem udělala i jednoduchý podstavec na krabičky. Je tvořen z lepenkové základny a dřevěné tyčky. Tyčka je dostatečně dlouhá, aby na ní šlo nasunout tři krabičky. Na stojánku se opakuje zrnková dekorace z krabiček.

V soutěži se moje práce dostala do TOP 50 nejlepších obalů

Dílo   obal na kávové kapsle

Zadání   Coffee mania 

Tvořeno  Illustrator, Photoshop

Rok  2018

 

PODOBNÁ TVORBA   obaly

Elixíry

Bakalářská práce

Marina and the diamonds

Obal a design na CD

Mýtická království

Maturitní práce

O mě

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

KONTAKT

facebook.com/hanka.zurkova.9

zurkova34@seznam.cz

Designed by Dormi

2021