Select Page

Marina and the Diamonds

Marina and the Diamonds

Hudební interpret, kterého jsem zvolila pro zpracování obalu na CD, je zpěvačka řeckého původu Marina Lambrini Diamandis, která vystupuje pod svým uměleckým jménem Marina and the diamonds, jež je kombinací křestního jména a překladu jejího příjmení, které v řečtině znamená “diamanty”. Pohybuje se v žánrech pop a indie pop.

Obal se skládá ze dvou částí a to víčka a těla obalu, do kterého je vsunuto CD. Víčko lze pohodlně nasunout na drážku, která kopíruje vyčuhující tvar CD. Tvar obalu vychází ze stylizované kresby diamantu.

Potisk obalu tvoří jednoduchá kresba stylizováneho diamantu. Ten je liniemi rozdělen to několika trojúhelníků připomínající broušení drahých kamenů. Pomocí šrafování jsem se snažila docílit efetku lesknoucího se diamantu. Ve spodní černé části těla obalu je uvedeno jméno interpreta. Malé srdíčko odkazuje na samotnou zpěvačku, která si srdce maluje pod levé oko.

Odkaz na moje oblíbené album Electra heart 2012.

 

Dílo   obal na CD

Zadání   vytvořit potisk a obal pro CD   

Tvořeno   Illustrator

Rok  2015

PODOBNÁ TVORBA   obaly

Elixíry

Bakalářská práce

Mladý obal 2018

Obal na kávové kapsle

Mýtická království

Maturitní práce

O mě

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

KONTAKT

facebook.com/hanka.zurkova.9

zurkova34@seznam.cz

Designed by Dormi

2021