Select Page

J&T Banka

Vytvořila jsem jednotný design pro všechny tři typy karet, který na první pohled co nejvíce zaujme originalitou.

Karty se od sebe barevně liší. Každá karta má svou vlastní sadu barev. Zachovala jsem původní barevnost, a to stříbrnou-standartní karta, žlutou-zlatá karta a černou-world elit. Hlavní podkladová barva je doplněna o tři další barvy.

Karta je designovaná na výšku, jedná se o netradiční kompozici. Nahoře karty je vloženo logo banky a logo Master card, dále bezkontaktní symbol a validita karty. U černé karty je název World elite. V horní polovině je zasazeno jméno držitele karty a v dolní polovině číslo karty. 

Hlavním motivem návrhu je stylizovaný piktogram diamantu, který je v mysli lidí zafixovaný jako symbol bohatství a prosperity. Piktogram se zde třikrát opakuje a je doplněn o autorsky pojatou art deco grafiku. Zadní strana je klasicky vertikální a  dekor se zde opakuje z přední strany. 

Dílo   design platebních karet: World Elit, Zlatá, Standard

Zadání   J&T Banka

Tvořeno  Illustrator 

Rok  2018

 

PODOBNÁ TVORBA   potisky

Jsme ze stejné planety

Potisk na trička

Pivo Portáš

Design etiket na pivo

Oxalis hrníček

Potisk na hrníček

Antalis

Potisk na tapetu

Postav si své bludiště

Dětská logická hra

O mě

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

KONTAKT

facebook.com/hanka.zurkova.9

zurkova34@seznam.cz

Designed by Dormi

2021