Select Page

Postav si své bludiště

Postav si své bludiště

Pro zadané téma HRA jsem si vybrala vytvoření bludiště. Tato logická hra je určena hlavně pro děti. Díky ní si zlepšují svou představivost a logické uvažování. Podle vlastní fantazie si můžou postavit mnoho bludišť různých tvarů a typů.

Pokud děti ještě nejsou dostatečně zdatné ve stavění bludišť mohou poprosit staší sourozence či rodiče, aby jim pomohli s výstavbou. 

Úspěšný stavitel si může bludiště zakreslit do předtištěného plánku a díky tomu si jej může kdykoliv postavit rychle znovu. Nebo může využít návodu s již vytvořeným bludištěm.

Sada na stavbu bludiště obsahuje 45 hracích kamenů, skládací plochu, karty s Klíči a návod. Kameny a plocha jsou magnetické, díky tomu se zajistí dobrá stabilita postaveného bludiště a nedojde k posunutí kostek, pokud by se do hrací plochy drclo. Jednotlivé tvary kamenů jsou barevně odlišeny. Díky velkému počtu kamenů se může vytvořit nepřeberné množství kamenů s různými stupni obtížnosti. Pro lepsí orientaci při výstavbě je nadesce narýsována síť o velikosti 15 x 15 políček. Pro hraní jsem sepsala i několik jednoduchých pravidel, které jsou sepsány v návodu.

Dílo   logická hra pro děti, krabice

Zadání   HRA

Tvořeno  ruční zpracování, Illustrator

Rok  2018

 

PODOBNÁ TVORBA   potisky

Jsme ze stejné planety

Potisk na trička

Pivo Portáš

Design etiket na pivo

J&T banka

Design platebních karet

Antalis

Potisk na tapetu

Oxalis

Potisk na hrníček

O mě

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

KONTAKT

facebook.com/hanka.zurkova.9

zurkova34@seznam.cz

Designed by Dormi

2021