Select Page

Jsme ze stejné planety

Jsme ze stejné planety

Projekt Jsme ze stejné planety se zaměřuje na cizince, kteří se rozhodli žít v České republice. Na této akci vybraní zástupci zasazují do země mladé stromky, kterými symbolicky vyjadřují “zakořenění” v nové domovině.

Zadání bylo vytvořit potisk trička. Potisk měl být dostatečně jednoduchý a vhodný pro sítotisk, který se měl uskutečnit v den akce a měl být přístupný i věřejnosti. Jelikož byl ročník zaměrený na Itálii, tak v návrhu pracuji s Italskou trikolorou.

Nanávrh je tvořen se stylizovaných stromů. Mají různé tvary, které jsem kreslila podle představivosti. Motiv se zkládá ze tří barev, a to z červené, zelené a bílé. Každý strom má dvě barvy (kmen, koruna). Vytvořila jsem sadu tří kompozic. V každé kompozici jsou stromy jinak rozloženy a mění se i počet použitých stromů. Logo projektu je natisknuto na zadní stranu trička. Pro doplnění jsem vytvořila i sadu prodejních produktů.

Dílo   potisky na trička, reklamní produkty

Zadání   Jsme ze stejné planety

Tvořeno  ruční kresba, Illustrator 

Rok  2018

 

PODOBNÁ TVORBA   potisky

Oxalis hrníček

Potisk na hrníček

Pivo Portáš

Design etiket na pivo

J&T banka

Design platebních karet

Antalis

Potisk na tapetu

Postav si své bludiště

Dětská logická hra

O mě

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

KONTAKT

facebook.com/hanka.zurkova.9

zurkova34@seznam.cz

Designed by Dormi

2021