Select Page

Svatební oznámení

Svatební oznámení

Při zpracování svatebního oznámení jsem vycházela z přichystaného původního návrhu a požadavkům snoubenců. Vytvořila jsem čtvercové svatební oznámení, obdelníkovou pozvánku na svatební hostinu a obdélnikový malý a velký program.

Zdobení na oznámení je malováno akvarelovými barvami a v pc seskládané do požadovaného tvaru kruhu. Květinový motiv vychází z původního návrhu. Ten jsem pozměnila a vybrala jsem luční kvítí, lístky a stébla. Původní obrázek kopců jsem změnila a snažila se ho co nejlépe zakomponovat do oznámení, tak aby příliš nerušil celkovou kompozici. Fonty jsem použila jak původní, tak nové. Požadovanou fialovou barvu jsem použila na květech, které jsou v jejích odstínech. Zelená barva lístků se opakuje i v textu, kde jsem použila tmavě zelenou. 

Pro harmonogram jsem vytvořila vlastní set piktogramů, jež odpovídají jednotlivým aktivitám, kterou jsou na pořadu dne. 

Dílo   svatební oznámení, harmonogram, pozvánky

Zadání   set svatebního oznámení 

Tvořeno  ruční malba, Photoshop, Illustrator

Rok  2018

 

PODOBNÁ TVORBA   tiskoviny

Festival Strážnice

Propagace festivalu

Pohlaď si mě

Autorská haptická knížka

Yayoi Kusama

Propagace výstavy

Mýtická království

Bakalářská práce

Antalis kalendář 2019

Kalendář z vybraných papírů

O mě

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

KONTAKT

facebook.com/hanka.zurkova.9

zurkova34@seznam.cz

Designed by Dormi

2021